Rakousko je zimní volbou číslo 1 pro Čechy, kteří si rádi dopřejí dovolenou na lyžích, ale i ty, kteří chtějí koupit nemovitost na horách a omezená nabídka v českých střediscích by pro ně byla výrazně limitující.

V případě nemovitostí v rakouských Alpách rozlišujeme mezi těmi, které jsou určené výhradně k celoročnímu bydlení, nemovitosti u kterých má jejich majitel povinnost je nabízet k dalšímu pronájmu v době, kdy je sám nevyužívá a dále na nemovitosti k tzv. volnočasovému využití, u kterých záleží pouze na majiteli, zda je bude užívat výhradně pro svoji potřebu, nebo je nabídne i k dalšímu pronájmu. Právě objektů s tímto statusem je minimum a je o ně proto velký zájem.

Nemovitosti Rakousko – aktuality, informace, nabídka domů i apartmánů k prodeji na www.realityrakousko.cz.

To je i důvod, proč nás zaujala právě nabídka apartmánů, které právě vyrůstají v Hinterthalu a jejichž dokončení je naplánováno před koncem roku 2014. Ve dvou samostatných chaletech se bude nacházet dohromady 18 apartmánů o rozloze od 50 do 185 metrů čtverečních.

Díky současné fázi výstavby projektu mohou nová majitelé ovlivnit vnitřní dispozice apartmánu podle svých představ. V rámci společných prostor pak jsou majitelům k dispozici recepce, lyžárna nebo prádelna.

V případě, že uvažujete o investici do nemovitostí v Rakousku a dnešní realitní tip vzbudil váš zájem, kontaktujte realitní společnost Rellox, z jejíž nabídky byla nemovitost vybrána, a kde vám ochotně poskytnou bližší informace. Jako referenční číslo nemovitosti uveďte: MR16570.