Jak jsme slíbili, představíme si nyní jednu z nabídek nemovitostí v Alpách, kterou můžete až do 30. 4. 2014 koupit s mimořádným cenovým zvýhodněním, které pro svoje klienty v rámci oslav 10. výročí působení na trhu připravila společnost Rellox. Ta je největším prodejcem rakouských realit v regionu střední a východní Evropy.

Oblast Saalbach – Hinterglem – Leogang patří mezi nejmodernější a největší ski regiony v celém Rakousku. Na lyžaře tady čeká bezpočet sjezdařských i běžeckých tratí nejrůznějších obtížností. Množství moderních lanovek a vleků zajistí, že nikde nebudete čekat zbytečně dlouho. V celé oblasti navíc platí společný skipas.  Na své si zde ale přijdou i ti, kteří před lyžováním (nebo po něm) dávají přednost dalším aktivitám. Jejich nabídka je zde ve své různorodosti skutečně bohatá.

Nový Ski & Wellness Resort v rámci kterého budou na prodej necelé tři desítky apartmánů představuje zajímavou investici. Projekt je určen ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu – to v praxi znamená, že kromě dovolené zadarmo ve vlastním apartmánu získáte ještě taký příjem z pronájmu. Servis spojený s pronajímáním mají na starosti profesionálové ze specializované agentury a majitelé nemovitosti se nemusí vůbec o nic starat.

Podívejte se na video

Trendem posledních let je poptávka po kvalitnějším, byť dražším ubytování. Tomu vychází vstříc i tento projekt v Saalbachu, který nabízí vysoký standard čtyř hvězdiček. Díky tomu je předpoklad vysoké obsazenosti a také vyšších příjmů z pronájmu. Konzervativnější investoři si mohou zvolit garantovaný příjem, využít lze ale také flexibilní variantu, která vychází z reálné obsazenosti apartmánu a kde pak výnosy mohou být i vyšší.

K dispozici jsou apartmány o různých velikostech. Všechny jsou luxusně vybavené v typickém alpském stylu. V rámci komplexu je možné využívat obvyklých hotelových služeb jako restaurace, recepce, wellness atd. V rámci komplexu mohou majitelé apartmánů využít zastřešené parkování  v suterénu budovy.

Máte zájem o podrobnější informace? Kontaktujte realitní společnost Rellox na tel. číslech: +420 222 243 325 nebo +420 736 671 652. E-mail: info@rellox.cz. Pro snazší komunikace uveďte referenční nemovitosti: AV17562.