Tentokrát je naším tipem zcela mimořádná nabídka na koupi nemovitosti v jednom z prestižních rakouských středisek. Seefeld in Tirol patří mezi exkluzivní lokality, přitom ale nepatří mezi absolutně nejnavštěvovanější střediska přeplněná turisty, díky čemuž si zachovává pověst mimořádně příjemné destinace, která přitom nabízí všechny výhody a standardy, na které jsme zvyklí u rakouských top středisek. Seefeld in Tirol patří mezi celoroční střediska nabízející bohaté vyžití v průběhu celého roku.

V rámci hotelu vyhlášeného svojí přívětivou rodinnou atmosférou, který má na kontě i řadu ocenění, jsou na prodej apartmány o velikosti od cca 75do 90 m². V rámci hotelu je k dispozici bar s krbem, vinný sklípek nebo sauna s bazénem skýtající výhled na okolní horská panoramata. Budova bude postavena v typickém rakouském stylu s fasádou pokrytou přírodním kamenem a dřevem. Ke každému apartmánu náleží terasa nebo balkón, na kterém si budete moci vychutnat posezení s výhledem na okolní hory, komora a parkovací místo v podzemní garáži. Apartmány budou zařízeny s důrazem na použití těch nejkvalitnějších materiálů a budou vybavené luxusními vestavěnými kuchyněmi. V koupelnách nebude chybět kvalitní koupelnový nábytek a designové armatury. Součástí ceny apartmánu není nábytek, který je potřeba dokoupit v rámci zvoleného nábytkového balíčku.

Promyšlený a profesionální marketing hotelu ve spojení se špičkovou úrovní služeb je zárukou vysoké obsazenosti v průběhu celého roku. Vedle vlastního užívání jsou apartmány určené k dalšímu pronajímání, díky kterému majitelé získají zajímavý výnos. O veškerý servis se stará management hotelu, není se proto potřeba obávat, že by majitelé měli se zajišťováním pronájmů jakékoliv starosti. Vlastníkům apartmánů je samozřejmě k dispozici veškerý hotelový servis jako všem hostům.

» Podrobnosti o této nemovitosti

Podívejte se také na video

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte realitní společnost Rellox na tel. číslech: +420 222 243 325 nebo +420 736 671 652. E-mail: info@rellox.cz. Pro snazší komunikace uveďte referenční nemovitosti: MR17060.