Joel Horowitz, spoluzakladatel módní značky Tommy Hilfiger, prodává svůj dům u jezera Tahoe v Nevadě. Jedná se o jednu z nejexkluzivnějších nemovitostí, která je na trhu k dispozici. Při uváděné ceně by se jednalo o třetí nejdražší rezidenci prodanou ve Spojených státech.

Dům se nachází na východním břehu Lake Tahoe v Zephyr Cove. Výhled, který skýtá na jezero Tahoe a přilehlé pohoří Sierra Nevady, je dech beroucí.

Nemovitost nabízí celkem 9 ložnic (z toho pět v hlavní rezidenci) a 14 koupelen. Chybět nemůže ani bazén nebo vinný sklípek, do kterého si nový majitel bude moci uložit až 3 200 lahví vína. Salonek byl zařízený ve stylu newyorského hotelu St. Regis, nechybí impozantní schodiště po vzoru Titaniku, knihovna je inspirovaná New York Public Library. Šestnáct stání pro osobní automobily by mělo být dostatečné i když se sejde početnější společnost. Na pozemku se nachází také golfové hřiště nebo privátní jezero plné pstruhů.

Veškeré vybavení domu je charakteristické těmi nejkvalitnějšími materiály a vynikajícím řemeslným zpracováním. Prodává se včetně starožitného nábytku, reprodukcí uměleckých děl a luxusního bytového textilu.

Podrobnější představu u nabízené nemovitosti si uděláte pomocí prezentace na webu www.luxuryportfolio.com. Následující odkaz pak následujte pro nabídku dalších  nemovitostí v USA.