Náš další realitní tip patří do kategorie Nemovitosti Chorvatsko. Země na pobřeží Jadranu je pro Čechy nejoblíbenější nejen při výběru letní dovolené, ale velmi rádi si zde pořizují i nemovitosti.

Split se nachází ve střední Dalmácii a je to důležité centrum obchodu i cestovního ruchu. A právě v těsné blízkosti Splitu (historické centrum je vzdálené pouhých 10 minut) vyrostlo nové rezidenční centrum, ve kterém si můžete pořídit některý z exkluzivních apartmánů, který dozajista naplní vaše očekávání. Všechny byty se vyznačují moderním, ale přitom plně funkčním designem. Celý projekt je koncipovaný jako kaskádovitý, díky čemuž se otevírají možnosti pro velkorysé řešení prostorných balkonů a lodžií. Kromě apartmánů je součástí rezidenčního komplexu také několik komerčních prostor, díky kterým budou mít obyvatelé potřebné služby na dosah.

Celá stavba je precizně provedena s použitím ekologických materiálů a technologií a s důrazem na úspornost. Díky tomu jsou zaručeny minimální úniky tepla a minimální spotřeba energií.

Výměra jednotlivých bytů je v rozmezí od 48 do 104 metrů čtverečních. Ceny začínají u nejmenších apartmánů na cca 109 000 Eur až po necelých 280 000 Eur u největších bytů.

Nemovitost pochází z nabídky realitní společnosti Rellox, detaily o ní se dozvíte po kliknutí na obrázek výše.