Švýcarsko beze sporu patří k nejlepším místům pro život na světě. Neoddiskutovatelný punc exkluzivity je jen jedním z faktorů, kvůli kterým jsou lidé ochotni zaplatit za nemovitosti ve Švýcarsku vyšší sumy než by tomu bylo jinde.

Vzhledem ke svojí nadmořské výšce a přitom poloze v jižní části země vám toto švýcarské zimní středisko může nabídnout ideální mix počasí. Lyžovat tu budete moci dlouho do jara a přitom budete mít velkou šanci užívat si na sjezdovkách při nádherných slunečných dnech.

Ale nyní si již pojďme představit náš dnešní švýcarský realitní tip. Luxusní apartmán se nachází na okraji Saas Fee, do centra obce se přitom dostanete pěšky bez jakýchkoliv problémů. V pohodlné docházkové vzdálenosti jsou zastávky elektro skibusů, které vás dovezou přímo ke vleku.

Obyvatelům domu, ve kterém se apartmán nachází, je k dispozici sauna, parní lázeň, jacuzzi, útulný vinný sklípek nebo odpočinková místnost, kde si můžete zahrát třeba kulečník. Prestiži, exkluzivitě a luxusnímu provedení nemovitosti odpovídá i cena apartmánu, která činí 925 000 švýcarských franků, tedy v přepočtu více než 19 milionů Kč.

Nemovitost pochází z nabídky realitní společnosti Rellox, detaily o ní se dozvíte po kliknutí na obrázek výše.