Španělsko láká především na oblíbenou trojkombinaci: slince, moře, golf. Nejinak tomu je i v nepevninské části Španělska, konkrétně na Mallorce.

Dnešní realitní tip patřící do kategorie „Nemovitosti Mallorca“ by vám měl nabídnout vše výše uvedené v míře vrchovaté. Apartmány v novém rezidenčním komplexu The Cala Magrana III se mohou pochlubit vskutku strategickým umístěním. Nádherné písečné pláže jsou co by kamenem dohodil a golfová hřiště „co by autem za pár minut dojel“.

Samotné apartmány o velikosti 80 metrů čtverečních se prodávají za částku 220 00 Euro. Jak je u nemovitostí tohoto typu zvykem, můžete se těšit na nádherný výhled, samozřejmostí je klimatizace, která zaručí příjemnou teplotu, ať už budou podmínky venku jakékoliv.

Apartmány disponují dvěma ložnicemi, pro obyvatele domu je k dispozici společná zahrada s bazénem. Apartmány v přízemí mají vlastní terasu, stejně jako podkrovní, ke kterým náleží střešní terasa.

Mezinárodní letiště Palma de Mallorca je vzdálené necelou hodinu cesty, pro dopravu lze kromě automobilu využívat i vlakové a autobusové spoje.

Nemovitost pochází z nabídky realitní společnosti Rellox, podrobnosti o ní se dozvíte po kliknutí na obrázek výše.