Posledním z této série realitních tipů nás znovu zavede do Chorvatska. Nemovitosti Chorvatsko – spojení dvou slov, které může znamenat konec starostem při zajišťování ubytování při vašich pravidelných cestách k Jadranu. Chorvatsko si můžete užívat z pohodlí vlastní nemovitosti.

Za částku 200 000 Euro může být váš exkluzivní apartmán o výměře 96 metrů čtverečních v Čiovu nedaleko Trogiru. Jedná se o poslední apartmán ve Villa Lanata, který je zde k dispozici. Byt disponuje dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Při pohledu z okna se vám naskytne výhled na pro moře, který se nejen suchozemcům ze střední Evropy nikdy neokouká. V ceně nemovitosti je zahrnuta kvalitní kuchyň včetně spotřebičů a parkovací stání v garáží.

Moře je vzdálené pouhých 50 metrů, ale ochladit se můžete i bazénu. Výhodou je i dobrá dopravní dostupnost, pokud místo dopravy vozem zvolíte letadlo, přistanete na mezinárodním letišti ve Splitu, které je vzdáleno pouhých 30 km. Jen pár minut odtud si můžete vyzkoušet svoji formu na golfovém hřišti, nebo se můžete rozhodnout vyrazit do Dubrovníku, od kterého vás nedělí ani 10 kilometrů.

Nemovitost pochází z nabídky realitní společnosti Rellox, podrobnosti se dozvíte po kliknutí na obrázek výše.