Zprávy ze světa celebrit hlásí, že je na prodej další exkluzivní sídlo v Los Angeles. Adresu se tentokrát rozhodla změnit herečka Meg Ryan, která byla hvězdou filmů Když Harry potkal Sally, Samotář v Seattlu nebo Láska přes internet.

Meg Ryan prodává nemovitost v Bel Air, což je luxusní rezidenční čtvrť v Los Angeles. Nachází se v kopcích nad městem a spolu s Beverly Hills a Holmby Hills tvoří tzv. Platinový trojúhelník, jak se přezdívá trojici nejexkluzivnějších adres v L.A.

Rezidence v Bel Air jsou přesně uzpůsobeny potřebám svých majitelů. Vedle luxusního bydlení to je nejen v případě hollywoodských hvězd potřeba maximálního soukromí. V Bel Air většinou nenajdete žádné chodníky. To proto, aby to sem nelákalo na vycházky nechtěné zvědavce. O bezpečnost a pořádek se zde navíc stará bezpečnostní agentura.

Většina domů, které se nacházejí na rozlehlých pozemcích, je obehnaná vysokými zdmi a neprodyšnou hradbou zeleně. Vstupní brány opatřené kamerovými systémy se otevřou jen zvaným. Obtížně byste zde hledali i rovné příjezdové cesty. To, že se obvykle kroutí, není dáno jen estetickými rozmary architektů, ale proto, aby takto vzniklou přímkou nebyl umožněn „průhled“ až k domu.

Zdejší rezidence jsou často v podstatě malými panstvími – některé jsou stavěné ve stylu španělských haciend, jiné připomínají typické americké ranče. Majitelům zdejších nemovitostí se skýtá nádherný výhled na celé Los Angeles. Cenu níže položených objektů zase zvedá blízkost místní hlavní dopravní spojnice, kterou je známý Sunset Boulevard.

Dům herečky Meg Ryan je k dispozici za 11,4 mio USD. Nový majitel v něm bude mít k dispozici šest ložnic, sedm koupelen, velký bazén i dům pro hosty. Rozsáhlá kuchyň je vybavena hned dvěma velkými sporáky, na kterých je radost vařit (byť je otázkou, zda se zde této činnosti ujme sám nový majitel či majitelka). V garáži mohou zaparkovat až tři auta.

V interiéru jednopatrového domu s terasou převládají přírodní prvky. Pokoje jsou vzdušné, s velkými okny skýtajícími výhled do udržované zahrady. Před domem je již zmiňovaný bazén s terasou, nejen suchozemce uchvátí výhled na oceán.

Dům byl postavený v roce 1931 a jeho majitelé dbali na zachování jeho původního vzhledu.