Zajímavá nabídka pro ty, kteří uvažují o investici do nemovitostí v Chorvatsku a přitom preferují služby špičkového pětihvězdičkového hotelového komplexu.

Rezidenční komplex Radisson Blu vyrostl v roce 2009 nedaleko od Dubrovníku v těsné blízkosti moře. Celý komplex zahrnuje více než dvě stovky apartmánů, z nichž pouhých 25 je nyní možné získat do osobního vlastnictví. Vše je koncipováno tak, aby privátní majitelé mohli kombinovat vlastní užívání nemovitosti s jejím dalším pronájmem. O veškerý servis spojený s pronajímáním koncovým klientům se postará společnost, mající správu resortu na starost. Pro majitele to znamená ubytování na dovolené v Chorvatsku zdarma a k tomu možnost zajímavého výnosu z pronájmu.

Rozloha apartmánů je v rozmezí od 41 do 111 metrů čtverečních. Všechny jednotky jsou zařízené a vybavené, mají jednu nebo dvě ložnice.

V zázemí rezortu je k dispozici pestrá škála služeb: obchody, restaurace, kavárny, venkovní bazén, zajít můžete do vířivky, na masáže nebo do wellness centra. Nechybí ani nabídka sportovních aktivit: tenisové kurty, squash, fitness centrum, hřiště pro fotbal i volejbal. Součástí komplexu je i marina včetně lodní taxi služby.

Developer projektu v minulém roce získal ocenění OPP Overseas property award of excellence pro nejlepšího developera v regionu jižní Evropy.

Podrobnější informace o projektu i dalších nemovitostech v Chorvatsku na prodej.