Známá americká písničkářka Sheryl Crow prodává hned tři nemovitosti v Los Angeles, konkrétně v Hollywood Hills na adrese 1900 N Vista Street. Jedná se o tři budovy stojící na jednom pozemku o rozloze 4,5 hektaru. Cena byla stanovena na 15 950 000 USD.

Sheryl Crow zde do nemovitostí začala investovat v roce 1998, kdy za první z domů zaplatila 1,8 mio USD. Další dva domy přikoupila jen o několik měsíců později za 3,3 mio USD. Další finance pak investovala do rekonstrukcí.

Hlavní dům je částečně přestavěnou rezidencí ve španělském koloniálním stylu. Stavba pochází z roku 1924, má něco přes 500 metrů čtverečních a naleznete zde čtyři ložnice a tři koupelny.

Dále je v nabídce zmodernizovaná chalupa obložená dřevem z roku 1885. Dům o obytné ploše 124 metrů čtverečních má dvě ložnice a dvě koupelny. Nutno podotknout, že interiéry jsou stylově a velmi vkusně zařízené.


Zvětšit mapu

Na přilehlé zahradě jsou vytvořené cesty propojující jednotlivé domy, je zde i stylizované indiánské týpí, které může sloužit především pro dětské hry, ale i hřiště a dětský bazén. Dospělí zase určitě ocení zahradní pergolu s pěkným kamenným krbem. Prostor je ideální pro pořádání barbecue posezení s přáteli.