Ve vyhledávaném rakouském alpském středisku Sölden rostou nové apartmány hotelového typu. Jedná se již o druhou etapu projektu – první dům byl dokončený v roce 2006 a vzhledem k úspěchu celého projektu se developer rozhodl pro pokračování výstavby. Druhá etapa bude dokončena v prosinci 2013, což novým majitelům umožňuje ovlivnit provedení interiérů podle svých představ.

Jak bývá obvyklé, jsou apartmány určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu, který může zajistit roční návratnost až ve výši 7 %. Zajištěna je přitom kompletní správa nemovitosti včetně veškerého servisu spojeného s dalším pronajímáním apartmánů.

K dispozici budou apartmány o velikosti od 35 do takřka 105 metrů čtverečních, ceny u nejmenších apartmánů začínají pod hranicí 200 000 Euro. Apartmány se prodávají jako plně vybavené, náleží k nim i garážové stání nebo parkovací místo.

Související informace: nemovitosti Rakousko

Nová budova bude propojena s domem, který vyrostl v rámci první etapy a pro hosty zde bude zajištěn veškerý komfort zahrnující tradiční hotelové služby včetně haly s recepcí, wellness, bazénu, sauny, venkovní vířivky s nádherným výhledem na okolní horské masivy nebo baru.

Sölden je tradiční alpské středisko nabízející vynikající sněhové podmínky, apres-ski a nepřeberné možnosti dalšího vyžití v průběhu celého roku. O nemovitosti v Rakousku je zájem u investorů z celé Evropy i zámoří, což je předpokladem pro další zhodnocení hodnoty nemovitosti. Pro další informace o tomto projektu kontaktujte realitní společnost Rellox, z jejíž nabídky jsme tento projekt vybrali. Při informování se na tuto konkrétní nemovitost prosím uveďte její referenční číslo: CA14262.