V případě, že uvažujete o dlouhodobějším trávení času ve Španělsku, vybrali jsme pro vás tip na koupi apartmánu v jedné z nejlepších španělských lokalit nedaleko Puerto Banus. Apartmán je vhodný nejen pro krátkodobé dovolenkové pobyty, ale i pro dlouhodobější užívaní.

Apartmány jsou součástí nového rezidenčního komplexu vzdáleného pouhých několik minut od centra Puerto Banus. Součástí služeb zajišťovaných rezortem je vlastní minibus pro dopravu hostů, nacházejí se zde tenisové kurty, bazény, tělocvičny, sauna a samozřejmě restaurace.

Uvažujete o nákupu nemovitosti ve Španělsku? Podrobnější informace související s nákupem domů nebo apartmánů naleznete zde: Reality Španělsko.

Apartmány jsou dvouložnicové (ke každé ložnici náleží vlastní koupelna), exkluzivně zařízené a vybavené značkovými spotřebiči ve vysoké kvalitě. Samozřejmostí, kterou zajisté oceníte při vyšších venkovních teplotách, je klimatizace. Vedle vlastního užívání je možné apartmán nabídnout také k dalšímu pronájmu.

Bát se nemusíte ani o svého čtyřkolového miláčka. Parkování je zajištěno uvnitř hlídaného areálu. Apartmány poskytují výhled na mořský záliv i na vrcholky hor obklopující komplex. Písečná pláž je nedaleko, stejně jako golfové hřiště nebo marina pro kotvení vaší lodi.

Pro bližší informace o tomto projektu prosím kontaktujte zástupce společnosti Rellox, která se na nemovitosti v zahraničí specializuje a z jejíž nabídky tento projekt pochází. Při kontaktu uveďte referenční číslo nemovitosti, které je CG15622.