Herečka Sharon Stone koupila v roce 2006 dům v Beverly Hills za 11 mio USD. V domě v rezidenční čtvrti Beverly Glen nikdy nebydlela, dokonce jej chtěla se ziskem 1,5 mio USD prodat hned v témže roce, kdy jej zakoupila. Kupec se ale nenašel a herečka, kterou nejvíce proslavila jedna ze scén ve filmu Základní instinkt se rozhodla dům pronajímat za 35 000 USD měsíčně.

V roce 2009, tedy v době, kdy už naplno propukla celosvětová ekonomická krize, se dům znovu pokusila prodat, tentokrát by se spokojila s částkou 9 mio USD. Situace na trhu ale prodeji nepřála a k prodeji za požadovanou cenu opět nedošlo.

Dům postavený ve středomořském stylu, u hollywoodských hvězd velmi oblíbeném, v roce 1991 se sedmi ložnicemi a osmi koupelnami se nakonec prodal. Herečka ale za dům s pozemkem o velikosti dvou hektarů vyinkasovala jen 6,5 mio USD. Ne každá investice se vydaří. Zvláště když herečka nakupovala v době, kdy byly ceny takřka na svém maximu a prodej se nakonec podařil až v nynější době, která přeje spíše nakupujícím.