Otevřít ráno po probuzení oči a kochat se úchvatným výhledem na mořské vlny omývající pobřeží chorvatského ostrova Hvar. Po lehké snídani seběhnout k pláži a zaplavat si v moři. To vše si budou moci dopřát majitelé nových stylových apartmánů, které vyrostly v rámci rezidenčního projektu na chorvatském ostrovu Hvar.

Velikosti bytových jednotek začínají na 31 metrech čtverečních, v domě je k dispozici celkem 12 bytů buď s jednou nebo se dvěma ložnicemi. Každý apartmán má terasu nebo balkon, které vás každý den budou lákat k příjemnému posezení. Ke každé bytové jednotce náleží i garážové stání, nebude tedy muset mít obavy ani o bezpečnost vašeho vozu.

Apartmány jsou provedené ve vysokém standardu kvality. Pro nové majitele jsou jako bonus navíc připraveny VIP karty prostřednictvím kterých bude možné čerpat zvýhodněné služby ve vybraných hotelech na ostrově. Můžete se tak těšit třeba slevy do wellness nebo přístup na pláže, které jsou jinak dostupné jen hotelovým hostům.

Vše, co by vás při nákupu nemovitostí v Chorvatsku mohlo zajímat: reality Chorvatsko.
Více informací o lokalitě: ostrov Hvar (v angličtině).

Unikátní je i možnost dalšího pronájmu apartmánů a tím možnost získání zajímavého výnosu. V Chorvatsku mohou tento typ nemovitostí v současné době běžně pronajímat pouze místní, v tomto případě je ale možné část roku nemovitost využívat přímo majitelem a po zbytek sezony jej prostřednictvím chorvatské agentury pronajímat.

Na Hvaru navíc existují výrazná omezení nové výstavby, může se tak jednat o jednu z mála příležitostí ke koupi zcela nových apartmánů. Pro podrobnější informace o tomto projektu kontaktujte Rellox, který tuto investiční příležitost v České republice zprostředkovává. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: OC15623.