Již jen poslední tři apartmány na prodej zbývají v novostavbách tří budov poblíž Trogiru na ostrově Čiovo v Chorvatsku. Byt o velikosti 83.00 metrů čtverečních je vhodný i pro početnější rodiny, které zde mohou trávit léto v absolutním pohodlí.

Vzdálenost od moře je pouhých 50 metrů, což rodiny s dětmi zcela jistě ocení, stejně jako uspořádání bytu se dvěma oddělenými ložnicemi. Nejvyhledávanější pláž oblasti je pak v příjemné docházkové vzdálenosti asi 300 metrů.

Jedná se o klidnou lokalitu s velmi dobrou dopravní dostupností vhodnou pro trávení příjemných chvil odpočinku. Letiště ve Splitu je vzdálené pouhých šest kilometrů, samotný Trogir pak dva kilometry.

Podívejte se také na detailnější informace týkající se nákupu realit v Chorvatsku: http://www.rellox.cz/reality-a-nemovitosti-chorvatsko

Samozřejmostí je výhled na moře a dostatek soukromí. Novostavba zajišťuje vysoký standard bydlení. Nabízený byt se nachází ve druhém patře a sestává ze dvou ložnic, stejného počtu koupelen, jídelny, obývacího pokoje, kuchyně a dvou balkonů. Součástí bytu je kvalitní nábytek, apartmán je vybaven klimatizací.

Vzhledem k tomu, že v Chorvatsku je poměrně výrazně omezena výstavba nových nemovitostí v těsné blízkosti pobřeží, je zde předpoklad k růstu ceny nemovitosti a může se tak jednat i o zajímavou investiční příležitost.

Detaily nabídky: » Velký apartmán vhodný i pro početnější rodinu