Rozhodli jste se pro dovolenou v Itálii, ale dáváte před masovou turistikou a ubytováním v anonymních hotelech přednost individuálnímu prožitku a útulnému bydlení, ve kterém se i během dovolené budete cítit jako doma? Zkuste navštívit stránky www.italicarentals.com. Web se specializuje právě na Itálii, a můžete si zde pronajmout dům přesně podle vašich představ.

Na výběr zde jsou domy v různých částech Itálie, včetně Toskánska a dalších vyhledávaných regionů. Zvolit můžete ubytování v cenách již od několika set Eur za týden, k dispozici jsou ale i luxusní domy pro náročnou klientelu splňující ve všech ohledech ty nejpřísnější nároky.

Na internetu si můžete okamžitě ověřit v jakých termínech je vybrané ubytování volné a hned provést rezervaci. Samozřejmostí je fotogalerie u každé nemovitosti, vybírat můžete i podle řady dalších kritérií.

To ale není vše. Chcete prožít nádhernou romantickou svatbu na venkovském statku obklopeném vinicemi v srdci Toskánska nebo v domě na pobřeží moře? Chcete překvapit svého partnera nebo partnerku večeří na pláži při zapadajícím slunci? Potřebujete zorganizovat firemní či společenské setkání včetně cateringu? To vše je možné zařídit.

Tipy na domy v Itálii k pronájmu:


Romantický domek pro dva

Kamenný domek nacházející se na samotě zaručuje nerušené soukromí uprostřed nádherné toskánské krajiny. Okolí je jako stvořené pro poznávání pěšky i na kole. Autem se dá během pár desítek minut dojet k moři.

Lokalita: Toskánsko
Podlahová plocha: 35 m2
Cena: od 390 Euro/týden

» Více informací o nemovitosti.

Krásný dům s výhledem na moře

Typický toskánský dům nacházející se na kopci. Možnost venkovního posezení na zahradě nebo na terase s výhledem na moře. Za nepříznivého počasí můžete strávit příjemný večer u praskajícího krbu.

Lokalita: Toskánsko
Podlahová plocha: 300 m2
Cena: od 1 400 Euro/týden

» Více informací o nemovitosti.

Luxusní dům s bazénem

Villa Il Molino reprezentuje typický toskánský venkovský dům splňující požadavky na luxusní, ale přitom stylové ubytování. K dispozici je i bazén o rozměrech 17 x 7 metru.

Lokalita: Toskánsko
Podlahová plocha: 400 m2
Cena: od 6 900 Euro/týden

» Více informací o nemovitosti.