Nádherné mořské pobřeží, zvlněná krajina s vinicemi, olivovými a cypřišovými háji, mezi kterými jsou roztroušené středověké hrady a kláštery, vesničky i osamělé statky. To vše je Toskánsko. Jedna z nejpůvabnějších oblastí Itálie.

Uvažujete o dovolené v Toskánsku? Nebo zde chcete prožít třeba celé léto? Zkuste bydlení v soukromí a pronajměte si v Toskánsku rekreační dům, ve kterém se budete cítit jako doma a prožijete zde nezapomenutelný čas.

Toskánsko ze severu omývá Ligurské moře, z jihu pak moře Tyrhénské. Narodil se zde Leonardo da Vinci, právě odtud pochází nejlepší italská vína jako Chianti, Brunello di Montalcino nebo Montepulciano.

Toskánsko ale není jen venkov. Za návštěvu stojí i zdejší města. Za všechny zmiňme Arezzo se slavnými freskami v kostele San Francesco, Sienu s jedním z největších renesančních náměstí v Evropě, Pisu a její slavnou šikmou věž. Zapomenout nemůžeme ani na Florencii, metropoli Toskánska, jejíž historické centrum je zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Domy v Toskánsku k pronájmu

Pronájem domu v Toskánsku pro dovolenou není ničím složitým. Přesto se vyplatí být při výběru bydlení opatrný. Pokud chcete vsadit na jistotu, zvolte při výběru ubytování některou z menších nebo středně velkých agentur jako je například www.italicarentals.com. Výběr objektů je dostatečně široký, aby si každý mohl vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Všechny objekty jsou přitom prověřené. Zástupci agentury je osobně navštěvují, znají je i jejich okolí a mohou tak poradit jak s praktickými věcmi, tak třeba doporučit utajenou zátoku jako stvořenou k romantickému koupání, která by jinak ušla vaší pozornosti.

Toužíte prožít dovolenou na starém vinařském statku, luxusní vile s bazénem nebo útulném rekreačním domku? Přejete si dům s výhledem na moře? Stačí navštívit nabídku, vybrat si ubytování podle svých představ a provést rezervaci.

» Rekreační domy v Toskánsku