Oblíbili jste si Krk, jeden ze dvou největších chorvatských ostrovů? Pokud právě zde chcete mít svůj druhý domov, máme pro vás tip na zcela nové apartmány nacházející se pouhých 70 metrů od pobřeží.

Pokud toužíte po ničím nerušeném výhledu na moře z vlastní úplně nemovitosti, může pro vás být náš tip tím pravým. Nová výstavba v nejbližším okolí moře je totiž omezená a podobných staveb v tak těsné blízkosti pláže je poskrovnu.

Hledáte více informací na téma Nemovitosti Chorvatsko? Navštivte specializované stránky zabývající se právě nákupem nemovitostí na Jadranu.

Apartmánový dům, ve kterém se nachází šest bytových jednotek, je situovaný v západní části ostrova Krk. V blízkosti se nachází menší přístaviště pro lodě, spousta pláží, ale i potřebné služby – obchody, restaurace atd.

Každý apartmán disponuje buď vlastní zahrádkou, nebo má terasu. Samozřejmě orientovanou směrem k moři. Výhodou je i klidné okolí. V nejbližším sousedství je pouze zástavba rodinných vil, což zaručuje dostatek soukromí a klidu. Všechny byty o podlahové ploše v rozmezí od 67 do 76 metrů čtverečních jsou klimatizované a mají podlahové vytápění.

Ceny apartmánů začínají na částce 270 000 eur (upozornění: cena je bez záruky, od zveřejnění článku mohlo dojít ke změně ceny), tedy v přepočtu kolem šesti a tři čtvrtě milionu korun. V případě zájmu o podrobnější informace se obraťte na realitní společnost Rellox, z jejíž nabídky byla představovaná nemovitost vybrána. Jako referenční číslo nemovitosti uveďte: EK15397.