I v našem druhém letně – podzimním tipu zaměřeném na zajímavé nemovitosti v evropských zemích zůstaneme v Chorvatsku. Důvody jsou na snadě. Chorvatsko se před necelými dvěma měsíci stalo členským státem Evropské unie a navíc mezi českými občany stále patří k nejoblíbenějším cílům jak pro letní dovolenou, tak pro koupi zahraniční nemovitosti.

Zajímáte se o problematiku spojenou s nákupem realit v Chorvatsku? Podrobné informace jsou k dispozici na specializovaném webu www.reality-chorvatsko.eu.

Ostrov Murter, na kterém se apartmány nacházejí, patří mezi nejkrásnější a přitom ne až tolik známé oblasti Chorvatska. V blízkosti jsou proslulé národní parky, problémem není ani doprava. Ostrov je totiž s pevninou spojen mostem a odpadá tak komplikace v podobě nutnosti dopravy trajektem.

Pojďme si ale podrobněji představit apartmány, které doporučujeme vaší pozornosti. Bytové jednotky se nacházejí ve dvou budovách a k dispozici jsou apartmány v širokém rozpětí co se podlahové plochy i z toho vyplývající ceny týče. Vybrat by si tedy měl jak ten, komu stačí útulná garsoniera, tak ten, kdo hledá prostorný byt, ve kterém pohodlně ubytuje i rozvětvenou rodinu včetně širokého příbuzenstva. Samozřejmě jen za předpokladu, že jej budete chtít zvát.

Nejmenší apartmány s podlahovou plochou 24 metrů čtverečních začínají již na částce 52 000 Euro (upozornění: cena je bez záruky, od zveřejnění článku mohlo dojít ke změně ceny). Největší byty pak jsou o rozloze 139 metrů čtverečních a jejich cena se pohybuje na hranici 280 000 Euro. Cena se dále může odvíjet i od stupně vybavenosti apartmánu. Všechny byty mají klimatizaci a nechybí samozřejmě výhled na moře. V ceně je zahrnuto i parkovací stání.

Pokud máte zájem o detailnější informace o apartmánech na prodej na ostrově Murter, obraťte na realitní společnost Rellox, z jejíž nabídky jsme nemovitost pro dnešní tip vybrali. Jako referenční číslo nemovitosti uveďte: LP16632.