Toskánsko bezesporu patří mezi nejkrásnější oblasti v Evropě. Vlastní bydlení v Toskánsku se již stalo splněným snem pro tisíce cizinců. Pokud chcete rozšířit jejich řady, máme pro vás tip na koupi pěkného apartmánu nacházejícího se v rekonstruované usedlosti typicky toskánského charakteru.

V domě je celkem 13 bytových jednotek. Nabízený apartmán má rozlohu 80 metrů čtverečních, které jsou rozděleny do dvou podlaží. Ve spodní části bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a šatna. O příjemnou atmosféru při podvečerních posezeních se postará stylový krb. V horní části bytu pak jsou dvě ložnice a koupelna.

Další články a informace na téma nemovitosti Itálie? Naleznete je na webu www.reality-italie.cz.

Majitelům apartmánů je k dispozici společný bazén. Nemovitost se nachází na klidném místě přibližně deset minut cesty od vesnice. Je tak postaráno o absolutní klid a potřebnou dávku soukromí.

Toskánsko je proslulé svojí neopakovatelnou atmosférou, bohatou historií, nádhernými přírodními scenériemi, kilometry krásného pobřeží, ale i vynikajícím vínem i jídlem. Výhodou je i dobrá dopravní dostupnost. Dojet sem mlžete autem, nebo zvolit letecké spojení. V případě této nemovitosti se nejbližší mezinárodní letiště v Pise nachází pouhých 60 minut cesty.

Pokud vás náš dnešní realitní tip zaujal a chtěli byste se o nabízením apartmánu dozvědět podrobnější informace, kontaktujte realitní společnost Rellox, z jejíž nabídky byla nemovitost vybrána. Jako referenční číslo nemovitosti uveďte: MI16542.