Letní sídlo ve slunném Španělsku? Rodinný dům ve známém letovisku Alicante nacházející se nedaleko vyhlášené pláže může být odpovědí.

V rámci moderního developerského projektu postaveného s využitím kvalitních materiálů zde vyrostly útulné rodinné domy jako stvořené pro příjemně strávené chvíle nejen během hlavní letní sezony.

Projekt nabízí na výběr z několika druhů domů s různou podlahovou plochou od 95 do 142 metrů čtverečních. Ze všech domů je výhled na moře. Minimem vnitřního uspořádání jsou dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, hala a terasa situovaná směrem k moři.

Všem obyvatelům je v rámci areálu k dispozici internetové připojení, využívat mohou i společné bazény a prostory přilehlých zahrad.

Tip: Reality Španělsko – to jsou výhodné nabídky a zajímavé ceny nemovitostí.

Alicante je přístavní město a středisko stejnojmenné provincie, která je nejjižnější součástí autonomního společenství Valencie. Patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace ve Španělsku.

Pokud vás náš dnešní realitní tip zaujal, kontaktujte realitní společnost Rellox, z jejíž nabídky nabídka rodinných domků v Alicante pochází, a kde vám ochotně poskytnou bližší informace. Jako referenční číslo nemovitosti uveďte: TM16684.