Do 30. 4. 2014 probíhá speciální akce, kterou připravila společnost Rellox. Největší prodejce zahraničních realit ve střední a východní Evropě v letošním roce slaví 10 leté výročí působení na trhu a při této příležitosti přichystal zajímavou nabídku.

Ve spolupráci se svými partnery vyjednal časově omezené slevy na vybrané nemovitosti v Alpách. Akční nabídka představuje cenové zvýhodnění až v úrovni 5 %, což znamená, že především v případě luxusních nemovitostí s velkou podlahovou plochou je možné ušetřit i částku pohybující se v úrovni kolem milionu korun.

Podívejte se na video

Ve všech případech se přitom jedná o nové a kvalitní projekty v těch nejvyhlášenějších rakouských alpských střediscích. Některé z těchto nemovitostí vám zcela jistě v následujících dnech představíme v některém z našich oblíbených realitních tipů, které pro vás jako již tradičně opět připravujeme.

Koupě nemovitosti v Rakousku představuje perspektivní a zajímavou investici. Zdejší realitní trh neprochází žádnými turbulencemi a i v době celosvětové krize zde ceny rostly. Při nákupu některých nemovitostí je navíc možné uplatnit nárok na odpočet DPH, což také znamená zajímavou úsporu náklad. Vedle trávení volných chvil na zdravém alpském vzduchu pak je možné získat ještě poměrně zajímavý výnos z pronájmu nemovitosti v době, kdy ji nepoužíváte pro vlastní potřebu. Vše funguje tak, že vlastník apartmánu či chaletu svůj byt či dům využívá jen po určitou část roku. Ve zbylém čase je nemovitost pronajímána turistům. Pronájmy přitom zajišťují renomované nadnárodní společnosti, takže vlastník objektu se nemusí vůbec o nic starat.