Jak by se vám zamlouvala představa, že vánoční svátky nebo Silvestra letos strávíte ve vlastním zbrusu novém apartmánu v rakouských Alpách? Pokud ano, máme pro vás tip na nový realitní projekt hotelového typu, který vyrůstá v prestižním rakouském středisku Sölden.

Nový rezidenční projekt nabídne celkem 23 apartmánů o rozloze od 70 do 108 metrů čtverečních. K dispozici přitom bude zázemí a veškerý servis hotelového typu včetně služeb recepce, pokojové služby, restaurace, chybět nebude ani bazén nebo wellness. Apartmány jsou koncipované k vlastnímu užívání a dalšímu pronájmu v době, kdy je majitel nebude využívat pro svoji potřebu. Příjem za pronájem tak může být zajímavým bonusem.

» Podrobnosti o této nemovitosti

Podívejte se také na video

Nemovitosti Rakousko jsou také dobrou investicí. Podle statistik zde ceny realit stabilně rostou, díky čemuž v případě prodeje můžete svoji investici zhodnotit, navíc vedle dovolené zadarmo se zázemím vlastního bydlení získáte výnos z pronájmu, který se v Rakousku běžně pohybuje v rozmezí mezi 4 až 7 %.

Konkrétně v Söldenu, kde je podobně jako v dalších exkluzivních alpských lokalitách omezená nová výstavba dochází k převisu poptávky po kvalitních nemovitostech nad nabídkou. Zájem o nemovitosti v Rakousku a specificky v Söldenu přitom pochází prakticky z celé Evropy i od investorů z mimoevropských zemí.

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte realitní společnost Rellox na tel. číslech: +420 222 243 325 nebo +420 736 671 652. E-mail: info@rellox.cz. Pro snazší komunikace uveďte referenční nemovitosti: SA17564.