V dnešním realitním tipu zaměříme pozornost na Rakousko. V malebné tyrolské obci Wald am Arlberg si můžete vybírat z chaletů i apartmánů nacházejících se na mírně svažitém jižně orientovaném pozemku.

Jedná se o moderní komplex, stavěný s důrazem na životní prostředí, nabízející svým obyvatelům vysoký standard bydlení. Ceny nemovitostí se pohybují v rozmezí od necelých 200 000 Eur (pro informace o aktuálně platných cenách se obraťte na společnost Rellox, která prodej chaletů a apartmánů zajišťuje, referenční číslo: PI18239) do cca 490 000 Eur.

Ke každé nemovitosti náleží terasa nebo balkon. V areálu je k dispozici restaurace, bar, lázně, wellness, bazén, sauna atd.

V případě zájmu je možné v době, kdy svoji nemovitost nebudete využívat, ji nabídnout k dalšímu pronájmu. O veškerý servis s tím spojený se přitom postará specializovaná agentura.

Blízké okolí nabízí vynikající lyžařské podmínky. V těsné blízkosti komplexu se nachází lyžařské středisko, kde si na své přijdou vyznavači sjezdového i běžeckého lyžování. Skibusem se pak nechá dojet do dalších lyžařských resortů v blízkém okolí. Lokalita nabízí i nespočet dalších možností vyžití od turistiky, přes golf až po rybaření.

V případě zájmu o nákup nemovitosti v Rakousku se více informací dozvíte na specializovaném webu Reality a nemovitosti Rakousko. Čeští občané mohou do rakouských realit investovat bez zvláštních omezení. Rakouský nemovitostní trh přitom patří k nejstabilnějším na světě a přináší zajímavé příležitosti.