Ve střední Evropě sice zima klepe na dveře, ve Španělsku si ale můžete užívat příjemného podnebí. Na východě Španělska, v provincii Alicante, se ve městě Calpe nachází apartmán s výhledem, který vám doslova vezme dech. Pokud toužíte po bydlení u moře, věnujte pozornost našemu dnešnímu realitnímu tipu.

Osmdesátpět metrů velký byt je situovaný v pátém patře domu, který stojí na konci plážové promenády. Ničím nerušený výhled na moře, svěží mořský vzduch , který svým vánkem i v horkém počasí zajistí příjemné klima.

Dům i byt jsou v dobrém stavu. V apartmánu se nacházejí dvě ložnice, kuchyň, obývací pokoj s jídelním prostorem, prostorná koupelna.

Nemovitosti ve Španělsku jsou momentálně na prodej za velmi zajímavé ceny. Od roku 2007 došlo k propadu cen až o polovinu. V současné době jsou ceny realit stabilizované. Experti předpokládají, že v roce 2014 a 2015 se ceny budou držet na přibližně stejné úrovni. Od roku 2016 se ale již čeká jejich růst. Ostatně v některých lokalitách se ceny zvyšují již nyní.

Pokud vás nemovitost z našeho realitního tipu zaujala, volejte tel. číslo 222 243 325. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti HI17605.