Ve Španělsku znovu vyrůstají mimořádné rezidenční projekty. Na mimořádně oblíbeném pobřeží Costa Blanca vyrůstá mimořádný projekt, který se vedle neopakovatelných výhledů na moře může pyšnit jedinečnou architekturou.

costa-blanca-apartments-01

Stavba je charakteristická svým terasovitým stylem, který zaujme na první pohled. Pláž je vzdálená pouhých 150 metrů od domu a krásná písečná pláž se zde táhne v délce 8 kilometrů. V okolí jsou k dispozici golfová hřiště, přímo v areálu pak bohatá nabídka sportovního vyžití.

Kromě moře se můžete koupat v některém ze čtyř bazénů. Jeden z nich spolu se dvěma vířivkami je vyhřívaný a příjemnou koupel si tak můžete dopřát v průběhu celého roku.

costa-blanca-apartments-02

Milovníci sportu mohou potrápit svaly v plně vybavené posilovně, jsou zde i dvě sportovní plochy pod širým nebem s biomechanických zařízeními, tenisový kurt, kurt na paddle tenis a další. Děti si mohou užít spoustu zábavy na dětském hřišti, a to jak ve vodě, tak i na souši.

costa-blanca-apartments-03

Vybrat si zde můžete ze dvou nebo tří ložnicových apartmánů. Ke každému náleží zahrádka nebo terasa pro ničím nerušené venkovní posezení.

Výhodou je také dobré dopravní spojení. Mezinárodní letiště v Alicante je vzdálené pouhých deset kilometrů a během pár minut po příletu si tak můžete užívat pohodlí domova.

Pokud se při nákupu chcete vyhnout placení realitní provize, je možné se obrátit přímo na zástupce developera v České republice, kterým je společnost Rellox. Nemovitost v její nabídce naleznete pod referenčním číslem TM19043.