Chorvatsko je pro Čechy letní destinací číslo 1 podobně jako Španělsko pro Brity. Pokud hledáte skutečně exkluzivní bydlení na jednom z nejvyhledávanějších chorvatských ostrovů, je dnešní realitní tip určený právě vám.

PP19281

Jedna z nejluxusnějších vil na ostrově může být druhým domovem právě pro vás. Stačí si připravit 1 600 000 Euro. Stavba je ukázkovým příkladem moderního architektonického řešení. Dokončení je plánované na rok 2017.

Detailní informace o nákupu nemovitostí v Chorvatsku najdete na webu www.reality-chorvatsko.eu. O zajímavých místech na ostrově si můžete přečíst v článku Křížem krážem Korčulou.

Z vily je přímý přístup k moři, k využití bude i „nekonečný“ bazén. Součástí domu bude vinný sklep, posilovna, místnost pro kulečník, plně vybavená otevřená kuchyně, terasa, čtyři ložnice (každá se svojí koupelnou) nebo vířivka.

Pokud máte zájem o více informací o této exkluzivní nemovitosti, kontaktujte realitní společnost Rellox, která se specializuje na nemovitosti v zahraničí a zajišťuje komplexní servis při nákupu realit v Chorvatsku. Volat můžete na tel. 736 671 652. Zároveň uvádějte referenční číslo projektu PP19281.