Zajímáte se o investice s vysokým výnosovým potenciálem? Chcete investovat v jedné z nejvíce se rozvíjejících oblastí světa? Chcete investovat spolu s renomovaným světovým hotelovým řetězcem? Pak investujte v Dubaji.

DP18756

Přímo v srdci jedné z top čtvrtí Burj Dubai vyrůstá unikátní projekt, za kterým stojí americká filmová studia Paramount a jejich dceřiná společnost Paramount Hotels & Resorts, která bude provozovat čtyři výškové budovy, které v hotelových apartmánech poskytnou svým obyvatelům ten nejvyšší možný luxus samozřejmě s veškerým zázemím hotelových služeb prestižního celosvětového řetězce. To vše inspirované zlatými časy Hollywoodu. V apartmánech proto nebudou chybět ani velká plátna a promítací místnosti, kde si budete moci odpočívat třeba při sledování svých oblíbených filmů.

V zázemí budou k dispozici restaurace, obchody, butiky, fitness, bazény nebo zasedací a konferenční místnosti včetně kompletního business servisu.

V případě, že se zajímáte o investici do nemovitostí v Dubaji, navštivte specializovaný web www.reality-dubaj.cz, kde vedle nabídky nemovitostí naleznete podrobnější informace o tom, jak nákup realit v Dubaji probíhá. Turistické informace můžete získat na oficiálním turistickém průvodci www.visitdubai.com/ a zásadní informace týkající se života v Dubaji jsou k dispozici na vládním webu, který naleznete na adrese www.dubai.ae.

A jak je to s předpokládanými výnosy? Pokud bude majitel využívat svůj apartmán 2 týdny v roce (včetně kompletního hotelového servisu), měly by v roce 2017 výnosy dosáhnout téměř 19 %, v roce 2020 pak více než 26 %. V roce 2020 se v Dubai bude konat celosvětová výstava EXPO, což výrazně ovlivní obsazenost hotelových kapacit v emirátu. V případě zájmu je samozřejmě možné navýšit dobu vlastního užívání z předpokládaných svou týdnů, pochopitelně tím ale dojde ke snížení výnosů.

Zaujal vás náš dnešní realitní tip? Pak kontaktujte společnost Rellox, která nabízí nemovitost přímo do developera a kupující díky tomu neplatí realitní provizi. Volejte tel. číslo: 736 671 652 nebo pište na info@rellox.cz. Referenční číslo projektu je: DP18756 (uvádějte prosím při kontaktu).