V rámci druhé fáze mimořádně úspěšného projektu v rakouském Kaprunu nyní doporučujeme vaší pozornosti apartmány s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn.

AV19045

Luxusní apartmány, ve kterých můžete využívat zázemí hotelových služeb včetně spa a sauny. Stavba se nachází v takřka ideální lokalitě. Klidné místo, na dosah je přitom zastávka ski busu, do centra Kaprunu, kde je k dispozici bohatá nabídka služeb, obchodů, restaurací, kaváren atd., to je pohodlná pěší procházka.

Jednotlivé apartmány jsou o velikosti od cca 58 do cca 57 metrů čtverečních. Velmi zajímavý je příjem z pronájmu (kombinace vlastního užívání dalšího pronájmu bez jakýchkoliv starostí pro majitele), který může být v úrovni od 4,3 do 6 % p.a., což výrazně překračuje výnosy na spořících účtech, termínovaných vkladech, ale i výnosy ze standardních nemovitostí v České republice. Rakouský realitní trh navíc trvale mírně roste, což dává předpoklad zhodnocení ceny nemovitosti.

V objektu je celkem 23 apartmánů. Při nákupu je možné zvolit si některý z nábytkových balíčků, který bude nejvíce vyhovovat tomu kterému majiteli apartmánu. Na výběr jsou různé dispozice i vnitřní uspořádání, které navíc při včasném nákupu můžete po dohodě se stavitelem ovlivnit.

Pokud vás zajímá, jak nákup realit v Rakousku probíhá, navštivte web www.nemovitosti-rakousko.cz.

Pro více informací nebo prohlídku nemovitosti kontaktujte společnost Rellox (tel.: 736 671 652; zároveň prosím uveďte referenční číslo nemovitosti AV19045), která v České republice zastupuje přímo developera. Díky tomu kupující ušetří protože se vyhne placení realitní provize.