Costa del Sol patří mezi nejvyhledávanější přímořské lokality ve Španělsku. Zahraniční zájemci zde stojí za nákupem až 70 % nemovitostí. Především na náročnou zahraniční klientelu míří také jedinečný rezidenční projekt se 112 apartmány v jedné z nejlepších lokalit na Costa del Sol.BH19193

Špičkové architektonické řešení, využití moderních technologií a těch nejkvalitnějších materiálů s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. To jsou hlavní jmenovatele projektu, který přitahuje pozornost řady zahraničních zájemců především z Německa, Skandinávie a Velké Británie. K apartmánu náleží zastřešené parkovací místo.

Apartmány nabízejí ničím nerušené výhledy na moře. Harmonii navozuje i okolí budov, které obklopují zahrady s oku lahodícími exotickými rostlinami.

Při návrhu projektu se nezapomínalo ani na zázemí pro trávení volného času. Kromě vnitřního bazénu jsou zde k dispozici venkovní bazény se slanou vodou, golfový putting green, tenisový kurt nebo dětské hřiště. V blízkém okolí jsou trasy pro běžce, cyklisty i vyznavače klasické turistiky.

Tento realitní tip pochází z nabídky realitní společnost Rellox, kde ji naleznete pod referenčním číslem BH19193.

Novinky ze španělského realitního trhu, nabídku nemovitostí i podrobné informace o nákupu realit ve Španělsku jsou k dispozici na webu www.reality-spanelsko.cz.