Léto je v plném proudu a to je období, kdy nejvíce lidí začíná přemýšlet o vlastním bydlení u moře. Nemovitosti v zahraničí vlastní podle odhadů v současnosti desetitisíce Čechů. Z letních destinací vede Chorvatsko a proto vám v našem dalším realitním tipu představíme nádhernou vilu nacházející se přímo u mořského pobřeží ostrova Hvar.

hvar-01

Vila, která prošla v roce 2015 kompletní rekonstrukcí, disponuje hned několika terasami resp. prostory vhodnými pro posezení s výhledem na moře. Ptáte se na vzdálenost od moře? Pak v doslovném slova smyslu platí přísloví „co by kamenem dohodil“. A přesně tak by přece měl domov u moře vypadat.

hvar-02

Dům má obytnou plochu 253 metrů čtverečních (pozemek 564 metrů čtverečních) a je dispozičně rozdělen na tři apartmány (každý na jednom podlaží) s dvojicí ložnic. Apartmány jsou kompletně vybavené, nechybí ani klimatizace. Dva z apartmánů jsou vybavené speciálním topným systémem určeným pro používání v přímořských oblastech. Dům je tak možné obývat celoročně.

Vila je jako stvořená například pro někoho, kdo chce přesídlit k moři a zároveň zde podnikat. Jednu bytovou jednotku tak je možné používat pro vlastní bydlení, další dvě k pronájmu (jiné způsoby využití jsou samozřejmě také možné a závisí jen na rozhodnutí majitele objektu).

hvar-03

Tomu ostatně odpovídá i další zázemí objektu. Dům disponuje pěti privátními parkovacími stáními. Vila je podsklepená a je možné tyto prostory upravit třeba na vinný sklípek. Před domem je posezení s grilem s kapacitou až 15 osob. Nechybí zde typicky dalmatský peka-gril, venkovní kuchyň a sprcha.

Výhodou je také kotviště přímo u vily a ACI marina nacházející se přímo v obci Vrboska.

Nabídková cena nemovitosti v době publikace tohoto článku byla 1.820.000 € (o aktuální dostupnosti objektu, ceně a dalších podrobnostech je potřeba se obracet přímo na prodejce). Realitní tip pochází z nabídky společnosti Rellox, kde je veden pod referenčním číslem SO19452 (v případě zájmu o nemovitost uvedením referenčního čísla urychlíte případnou komunikaci).

Ostrov Hvar je považovaný za jeden z nejkrásnějších ostrovů. Výhodou je dobré trajektové spojení ze Splitu, kde je zároveň využívané mezinárodní letiště.