Rádi byste vlastnili nemovitost u moře, kam si kdykoliv můžete zajet na dovolenou autem, přitom se ale neomezovat trávením dovolené jen na jednom místě a ještě k tomu inkasovat výnos z pronájmu přesahující až pětinásobně současné úrokové míry na spořících účtech?

fk19195-32
Detailní informace o unikátním projektu, který toto vše nabízí, naleznete na www.resort-zadar.cz. Pojďme si jej nyní alespoň ve stručnosti představit.

V rámci pětihvězdičkového komplexu poblíž chorvatského Zadaru, je možné zakoupit do osobního vlastnictví apartmány s výhledem na moře nacházející se v bezprostřední blízkosti pláže. O provoz resortu se stará renomovaný provozovatel. Jsou tak zajištěné veškeré služby spojené s provozem nemovitosti i případným pronájmem.

Majitel se může rozhodnout, zda bude apartmán využívat výhradně pro vlastní potřebu, nebo jej v době, kdy zde nebude sám trávit čas, pronajme. V takovém případě si může vybrat z flexibilní nabídky programů včetně garantovaného výnosu až v úrovni 5,5 % p.a.

Jak je to s možností trávit dovolenou v Alpách, Karibiku nebo v Americe? Vzhledem k tomu že je resort součástí programu The Registry Collection, mohou majitelé apartmánů využívat možnosti výměnných pobytů. V praxi to tedy znamená, že můžete zdarma využít možnost strávit dovolenou ve vybraných destinacích po celém světě výměnou za pobyt vašem resortu. V žádném případě se ale nejedná o time-share! Nemovitost máte v osobním vlastnictví a je jen na vás, zda se nabídku pobytu jinde rozhodnete využít. V každém případě se jedná o příjemný bonus, který jen zvyšuje atraktivitu projektu.

Vraťme se ale ještě k samotnému resortu na pobřeží Jadranu. Komplex se nachází uprostřed zeleně, v udržovaném parku přímo u mořského pobřeží. Všem obyvatelům je k dispozici kompletní zázemí resortu včetně spa&wellness, venkovního bazénu, sportovního areálu, restaurace, baru, obchodů a dalších služeb hotelového charakteru.

Na výběr jsou apartmány různých velikostí od 50 do 135 metrů čtverečních. U všech apartmánů je balkon, který je v naprosté většině případů s výhledem na moře (o apartmány s přímým výhledem na moře je pochopitelně největší zájem, pokud chcete mít co největší výběr, vyplatí se proto s případným nákupem neotálet).

fk19195-31

Vzhledem k tomu, že se jedná o hotelový komplex, prodávají se apartmány plně dokončené a včetně vybavení moderním nábytkem.

fk19195-10

Kromě samotného zázemí resortu je v okolí bohatá nabídka nejrůznějšího vyžití včetně možnosti pronájmu lodí atd.