Češi mají nejradši Chorvatsko. Platí to v případě dovolených i v situaci, kdy hledají druhé bydlení u moře. Zajímavá příležitost pro všechny, kteří o nemovitosti v Chorvatsku uvažují a přitom chtějí mít co nejméně starostí se správou nemovitosti, nabízí společnost Rellox.

resort-zadar-01

Ta zastupuje renomovaného developera, který u Zadaru přímo u pobřeží Jadranu vybudoval 5* resort. V rámci komplexu je možné nakoupit apartmán do osobního vlastnictví, navíc s možností využívat kompletního zázemí resortu včetně venkovního bazénu, sportovišť, restaurací, barů, obchodů nebo spa&wellness.

Apartmán lze využívat výhradně pro vlastní potřebu, nebo je možné zvolit některý z nabízených programů a dále jej pronajímat. Buď je možné flexibilně volit dobu vlastního užívání a získat příjem z pronájmu dle reálné obsazenosti apartmánu, nebo využít garantovaného příjmu až v úrovni 5,5 % s pevně daným počtem týdnů pro vlastní užívaní pohybujícím se v úrovni od nuly do 3 týdnů.

Na výběr jsou apartmány o velikostech od 50.00 m2 do 135.00 m2. Ty se prodávají zařízené a z naprosté většiny z nich je přímý výhled na moře. Ceny za menší apartmány začínají lehce nad úrovní 190 000 Eur, největší a nejluxusnější apartmány přijdou na necelých 700 000 Eur. Podrobnější informace o nabízených jednotkách naleznete zde. Při nákupu nemovitosti prostřednictvím společnosti Rellox kupující neplatí realitní provizi.

resort-zadar-02

Přidanou hodnotou projektu je také to, že je zařazen do prestižního seznamu exkluzivních resortů na celém světě The Registry Collection. V případě, že si pořídíte apartmán v tomto komplexu, můžete vyměnit týdny vlastního užívání za pobyt v některém z vybraných resortů v Alpách, Karibiku či v Americe.

Podrobnější informace o projektu naleznete na www.resort-zadar.cz.

Zadar byl v hodnocení prestižního serveru European Best Destinations vyhodnocen nejlepší evropskou destinací loňského roku. Podrobnější informace o Zadaru naleznete v oficiálním turistickém průvodci Zadarem nebo Zadarským regionem případně na Wikipedii. pokud dáváte přednost letecké přepravě, mohou přijít vhod i informace o mezinárodním letišti v Zadaru.