Dech beroucí výhledy na alpské vrcholky, zázemí pro letní i zimní dovolenou ve středisku, které je součástí olympijského regionu, navíc investice s atraktivním příjmem z pronájmu. To vše nabízí projekt renomovaného developera, který vyrůstá v rakouské oblasti Seefeld in Tirol.

Ubytovací zařízení v Rakousku obsloužila v poslední sezoně rekordní počty návštěvníků. I s ohledem na nadhodnocené ceny tuzemských nemovitostí a snahu o geografickou diverzifikaci investic roste mezi Čechy zájem o koupi nemovitostí mimo území České republiky. K nejvyhledávanějším patří právě nemovitosti v turistických střediscích využitelné ke kombinaci vlastního užívání po několik týdnů v roce s dalším pronájmem, o který se stará přímo provozovatel daného zařízení.

dl-terasa

Co je na projektu PURE Mösern jedinečné? Jak v rozhovoru upozorňuje Jan Rejcha z realitní společnosti Rellox, která v exkluzivním zastoupení developera pro Českou republiku apartmány v tomto projektu nabízí, to jsou přímo úchvatné výhledy na okolní Alpy.

Přímo v Mösernu je několik obchodů a restaurací, další nabídka služeb je v blízkém Seefeldu in Tirol vzdáleném pouhé tři kilometry. Dopravně snadno dostupné je také hlavní město Tyrolska – Innsbruck.

Region nabízí pestrou nabídku sportovních aktivit pro každého, a to v letní i zimní sezoně. Bonusem je jezero Moserer See, které patří k nejteplejším jezerům v Tyrolsku a v létě je vyhledávaným místem pro možnost se v něm vykoupat.

Rezidenční projekt PURE Mösern nabízí celkem 39 apartmánů. Již nyní je velká část apartmánů rezervovaná nebo prodaná (zde naleznete aktuální informace o dostupnosti jednotlivých apartmánů). Díky umístění stavby a propracovanému architektonickému návrhu je z takřka všech apartmánů nádherný výhled do údolí řeky Inn a na alpské vrcholky. Apartmány se nabízejí k prodeji kompletně zařízené a vybavené. Ke každé jednotce náleží parkovací místo v podzemní garáži.

location-apartments

Součástí komplexu bude recepce, restaurace s vyhlídkovou terasou, fitness a wellness s infinity bazénem. Na stavbě je kladen důraz na využití kvalitních materiálů, architektonický styl vyniká působivou kombinací moderních prvků a tradičního alpského stylu s využitím tradičních přírodních prvků.

Výstavba by měla být zahájena na podzim 2018, dokončení je naplánováno na zimní sezónu 2019/2020. Jak již bylo zmíněno v úvodu, jsou apartmány určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Předpokládaný výnos před zdaněním a po odpočtu provozních nákladů dosahuje v závislosti na typu apartmánu až cca 4,52 % v prvním roce užívání. V dalších letech se očekává zvyšování příjmů z pronájmu.

Více informací naleznete na www.pure-moesern.cz.