Španělská Marbella patří v rámci kontinentálního Španělska k nejatraktivnějším a nejluxusnějším destinacím. Přitom není místem, kde si na své přijde jen světová high end klientela. Pokud hledáte svůj nový domov u moře a “chorvatská lidovka” pro vás není to pravé, může být Marbella ideální alternativou k podobně prestižním lokalitám francouzského Azurového pobřeží.

Marbella navíc může být z pohledu českých investorů o to zajímavější, že zde ve vzdálenosti pouhých 500 metrů od moře právě vyrůstá projekt českého developera. Veškerá komunikace spojená s koupí nemovitosti tak může probíhat v českém jazyce.

marbella-01-2018

marbella-02-2018
A v žádném případě se nejedná o tuctový projekt. Moderní architektonické řešení zaujme na první pohled, přitom svým charakterem dobře zapadá do zdejšího přímořského stylu. Vzdušné a světlé interiéry plné otevřených prostor jsou pohodlné i pro trvalé bydlení.

Ve dvou třípatrových budovách je k dispozici celkem 27 apartmánů. U všech bytových jednotek nechybí soukromé zahrady (v přízemí) nebo prostorné terasy.

Samozřejmou součástí podobných projektů je bazén, který nemůže chybět ani zde. Součástí objektů je ale také společenský klub, úložné prostory nebo garáže.

marbella-03-2018

marbella-04-2018

Ve všech bytech bude nainstalovaný systém kontroly klimatizace, alarmů a osvětlení. Apartmány se prodávají včetně kuchyňské linky se spotřebiči, vestavěných skříní a sanity.

Pro ty nejnáročnější je připravený luxusní mezonetový penthouse s velkými terasami kolem celého bytu orientovanými na 3 světové strany a výhledem na moře. Pro dokonalou relaxaci je na terasách jacuzzi. Součástí penthousu je podlahové topení, spotřebiče nejvyšší kvality, domotický systém s ovládáním smartphonem nebo tabletem s nadstandardními funkcemi (osvětlení, klimatizace, žaluzie, technické alarmy, centrální uzávěr vody atd.).

marbella-05-2018

Je pouze na uvážení majitelů, zda budou svoje bydlení u moře využívat výhradně pro svoji potřebu, nebo jej budou pronajímat (nebo kombinovat vlastní užívání s dalším pronájmem). Díky dlouhé sezoně a oblíbenosti jak celého regionu Costa del Sol tak samotné Marbelly se  roční výnosy z pronájmu mohou pohybovat až v úrovni kolem cca 8 % po odpočtu provozních nákladu, před zdaněním příjmu.

Prodej apartmánů v rámci tohoto projektu v České republice zajišťuje společnost Rellox, která je jedničkou na trhu zahraničních nemovitostí ve střední a východní Evropě. Ta zastupuje přímo developera a čeští kupující se díky tomu mohou vyhnout placení realitní provize.

domov-u-more-button