Přemýšlíte o vlastním bydlení na Jadranu, ale Chorvatsko není zrovna vaše srdcová záležitost? Není problém. Na italském pobřeží nedaleko Terstu (letiště v Terstu je vzdálené cca 15 minut autem) a méně než hodinu od Benátek se nachází exkluzivní pětihvězdičkový resort, který si zamilujete na první pohled.

RK19636-07

RK19636-06
V místě, které je esencí  těch nejlepších italských tradic, snoubící v sobě historii a kulturu s nádhernou přírodu, se nachází pětihvězdičkový resort v rámci kterého je možné si do osobního vlastnictví pořídit druhé bydlení. Váš druhý domov u moře může mít velikost od 50 do velkorysých 400 metrů čtverečních.

Je možné zvolit exkluzivní rezidence různých typů – od studií až po apartmány se 3 ložnicemi a zahradou nebo terasou ať už v tradičních „borgo” domech, nebo v moderních řadových domech.

RK19636-03 RK19636-04 RK19636-05

S výhledem na moře vám zde chvíle odpočinku budou utíkat hodně rychle. Součástí celého komplexu je i luxusní hotel nabízející přímý přístup na privátní pláž. Součástí služeb hotelu je restaurace s italskou, středomořskou, nebo mezinárodní kuchyni. Nechybí prvotřídní spa, fitness a wellness centrum s relaxační místností, posilovna, sauna, hammam, jacuzzi a mnoho dalšího.

Pokud patříte k vyznavačům jachtingu, určitě oceníte, že součástí resortu je marina s možností kotvení vaší lodi. V případě, že nemáte vlastní loď, je možné využít služeb půjčovny Yacht Clubu a jachtu si pronajmout.

RK19636-02

RK19636-01

V areálu je zajištěna trvalá ostraha, je možné využít služeb pro správu nemovitosti nebo služeb concierge. V případě zájmu je možné využít i programu pro pronájem nemovitosti.

Prodej apartmánů v rámci tohoto projektu zajišťuje v přímé spolupráci s developerem společnost Rellox a kupující proto nemusí platit realitní provizi. Referenční číslo nemovitosti je RK19636.