Chorvatsko je zemí číslo jedna pro Čechy, kteří hledají druhé bydlení u moře. A i v Chorvatsku vznikají mimořádné projekty, které uspokojí i náročnější klientelu. Příkladem může být resort nacházející se v blízkosti oblíbeného letoviska Biograd na Moru.

CH19591-02 CH19591-03

Uprostřed nádherné přírody se u písečné zátoky rozkládá komplex, v rámci kterého je na výběr z vil i apartmánů na prodej. Jedná se o místo oceněné prestižním symbolem White Flag International, představujícím záruku dokonale čisté vody. Tato zátoka patří na Jadranu, který je kvalitou vody již tak pověstný, mezi nejčistší místa.

Hledáte klid a soukromí pro chvíle odpočinku, přitom mít možnost vyrazit za kulturním i společenským životem a především báječné koupání v blankytně modrém moři? Pak můžete přestat hledat.

CH19591-04 CH19591-05

Resort, v rámci kterého jsou nemovitosti na prodej nabízeny, provozuje prestižní mezinárodní operátor a skýtá bohaté zázemí zahrnující restaurace, plážový bar, wellness a spa, saunu, bazén, fitness, tenisové kurty, hřiště na nejrůznější míčové sporty nebo půjčovnu sportovního vybavení.

Nemovitosti s výhledem na moře se nacházejí v příjemném borovém háji v těsné blízkosti pobřeží. Jak vily tak apartmány jsou již vybaveny kvalitním nábytkem a spotřebiči. Vybavení je již zahrnuto v ceně.

S tímto resortem jste se mohli seznámit i v reportáži v pořadu Události České televize (záznam ke zhlédnutí v iVysílání ČT) .

CH19591-06 CH19591-07

Chcete, aby vám vaše nová nemovitost také vydělávala? Není problém. V případě zájmu mohou vlastníci nemovitostí využít programu pro jejich správu a pronájem. Na výběr jsou varianty garantovaného příjmu v úrovni 4-5 %, nebo flexibilního, který se vypočítává na základě reálné obsazenosti dané nemovitosti.

Máte zájem o více informací nebo prohlídku? Kontaktujte společnost Relox, která zajišťuje prodej nemovitostí v tomto resortu. Referenční číslo nemovitosti je CH19591.

CH19591-01