Ve vyhledávaném rakouském středisku Zugspitz Arena vyrůstá rezidenční projekt,ve kterém bude k dispozici pouze devět apartmánů v samostatně stojících chaletech a dalších 28 apartmánů v hlavní budově.

Čím je projekt, nacházející se v obci Ehrwald, pro zájemce o nemovitosti v Rakousku zajímavý? V bezprostřední blízkosti je na výběr ze tří lyžařských oblastí: Ehrwalder Alm, Wetterstein a ledovce Zugspitze. Nepříliš vzdálené jsou i Lermoos, Garmisch-Partenkirchen a další.  Jedná se o vícesezónní středisko. To znamená možnost zajímaého příjmu z dalšího pronájmu.

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví, v případě tohoto typu nemovitostí má majitel povinnost je dále pronajímat. Pro vlastní potřebu lze apartmán využívat až po dobu šesti týdnů v roce. Vlastník nemovitosti samozřejmě není nijak omezován v dalším nakládáná se svým majetekem a může jej kdykoliv prodat.

Pro majitele apartmánů je připravený kompletní servis spojený se správou a pronájmemem nemovitosti. Vlastník se tak nemusí  o nic starat.

Buodvy jsou stavěny v tradičním alpském stylu za použití přírodních materiálů. Apartmány v chaletech disponují 2 – 4 ložnicemi, apartmány v hlavní budoviě mají jednu až čtyři ložnice. Některé apartmány jsou koncipované jako mezonetové. Ke každé jednotce patří balkon a parkovací stání.

Podrobnější informace nalaznete na www.pure-ehrwald.cz.