Mnoho Čechů vyráží na zimní dovolenou do rakouských Alp kvůli dobré dostupnosti, vysoké kvalitě služeb a rozmanité nabídce aktivit. Stále roste také počet investorů, kteří si zde koupí apartmán a v době své nepřítomnosti ho pronajímají.

To potvrzuje i Ing. Olga Muchová, ze společnosti Rellox. „Hlavní lyžařská sezóna je v plném proudu, což se odráží i v počtu prodaných horských nemovitostí, kterých každý rok přibývá. Zájemci o investici v Alpách většinou spojí svou dovolenou s prohlídkami nemovitostí. Typicky se jedná o rodiny s dětmi, kteří chtějí trávit dovolenou ve svém a po zbytek roku získávat příjmy z pronájmu.“

Nyní je v prodeji nový resort plně vybavených apartmánů v oblasti Wildkogel Areny, která získala ocenění Rodinná lyžařská oblasti roku 2018. Pokročilé lyžaře potěší i blízkost Zillertal Areny a Kitzbühelských Alp. Všechny 3 oblasti spojuje dokonce jeden skipas. Součástí resortu je luxusní wellness s bazény, saunami, fitness a restaurace. Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního využití a dalšího pronájmu.

Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2020. Ceny apartmánů začínají na 562 800 EUR. „Jelikož nabízíme nemovitost přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi“, uzavírá Olga Muchová ze společnosti Rellox. Více na www.rellox.cz.