Severovýchodně od Benátek se nachází exkluzivní přímořské letovisko Lido di Jesolo. Právě zde vyrůstá jedinečný resort z pera světoznámého architekta Richarda Meiera, který ve spolupráci s interiérovým designérem Matteem Thunem vytvořil prostory, které na vás dýchnou luxusem, ale přitom zanechají útulný pocit domova.

Richard Meier, držitel prestižní Pritzkerovy ceny za architekturu, přenesl do Itálie atmosféru floridského Miami. Díky propojení s vedlejším hotelem mají majitelé apartmánů možnost užívat si služeb 5* hotelu včetně vnitřních i venkovních bazénů, sauny, wellness centra, restaurace či baru.

Aktuální ceny dostupných apartmánů (! může se v čase měnit) začínají na částce 364 900 EUR. Na ty nejnáročnější čekají apartmány o výměře přes 280 metrů čtverečních v ceně okolo 2 770 000 EUR bez DPH. Volit je přitom možné ze čtyř různých typů a velikostí apartmánů.

jesolo-apartments-02

Lido di Jesolo nabízí 15 kilometrů dlouhou písečnou pláž s vyhlášenou promenádou. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, jachtaři i milovníci golfu. Výhodou je také velmi dobrá dostupnost z České republiky a blízkost Benátek.

Majitelům bude jejich apartmán k dispozici pro jejich rodinu či přátele kdykoliv v průběhu celého roku. V případě pouze občasného využívání je ale zároveň možné apartmán dále pronajímat prostřednictvím servisu, který zajišťuje sousedící hotel. Na výběr je přitom flexibilní příjem vycházející z reálné obsazenosti, nebo je možné zvolit garantovaný příjem z pronájmu ve výši 3 % ročně z netto kupní ceny apartmánu, garáže a vybavení na dobu 5 let.

Podrobnější informace o projektu naleznete na www.resort-jesolo.cz.