V blízkosti nejvýše položeného ledovcového areálu v Rakousku se v prosinci roku 2020 rozbíhá výstavba nového apartmánového resortu. Dokončení výstavby je plánováno na listopad 2021 a majitelé apartmánů se vedle vlastního užívání alpského apartmánu mohou těšit na zajímavý garantovaný výnos: 5 % p.a. z kupní ceny apartmánu a nábytku bez DPH po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

K dispozici je celkem 25 apartmánů s 1 – 2 ložnicemi. V rámci resortu pak nechybí fitness, wellness s infinity bazénem a panoramatickou saunou nebo restaurace.

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví, podle schváleného územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. To je možné na 4 týdny v roce, což je při obvyklém užívání v rámci letní i zimní dovolené naprosto dostačující. Jak je tomu u podobných projektů obvyklé, pro majitele je zajištěn kompletní servis spojený se správou a pronájmem nemovitosti.

Majitelé apartmánů v podobných resortech si často mohou zvolit, zda dají přednost garantovanému příjmu z pronájmu, tedy jistotě konkrétní částky bez ohledu na obsazenost, nebo flexibilnímu, přes který lze většinou dosáhnout vyššího výnosu, který je ale navázaný na reálnou obsazenost ať již konkrétního apartmánu nebo resortu (konkrétní způsob se může v jednotlivých projektech lišit). Garantovaný výnos ve výši 5 % je ale mimořádnou investiční příležitostí.

Pro podrobnější informace navštivte www.puitalm.cz.