Objevili jsme pro vás unikátní investiční příležitost v rakouském Längenfeldu. Nové apartmány slibují zajímavý výnos z pronájmu, zároveň ale skýtají velkoryse nastavené možnosti vlastního užívání.

V blízkosti nemovitosti se nachází celosvětově proslulé termální lázně Aqua Dome, které patří mezi vyhlášené turistické magnety. Svůj věhlas si Aqua Dome získal unikátním architektonickým a designovým řešením zasazeným do okolní nádherné přírody. Nachází se v nich několik bazénů s místní termální vodou. Snad na žádné fotce kteréhokoliv návštěvníka nechybí bazény ve tvaru vznášející se mísy. Zde je na místě zmínit, že každý z bazénů je jiný. Jeden slouží jako relaxační vířivka, další uchvátí podvodní hudbou a světelnými efekty, v dalším na sebe můžete nechat působit léčivé účinky sirné vody. Aqua Dome je mimořádně oblíbený i mezi rodinami s dětmi. Jeho součástí je totiž i vodní svět pro děti, devadesátimetrový tobogán a pravidelně zde probíhají animační programy pro děti.

Längenfeld se navíc nachází pouhou čtvrthodinu od jednoho z nejlepších ledovcových lyžařských středisek – Söldenu. To vše nahrává vysoké obsazenosti apartmánu v době, kdy jejemajitel nebude používat pro vlastní potřebu.

Poblíž nemovitosti se nachází veškeré potřebné služby – restaurace, obchody nebo zastávku autobusu. V rámci projektu je k dispozici celkem 10 apartmánů se 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem s přístupem na balkón a koupelnou. Apartmány se prodávají včetně vybavení. Součástí domu je i zázemí pro lyžaře – lyžárna s vysoušečem bot a také garáže.

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví. Podle platného územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Očekávaný příjem z pronájmu v prvním roce činí až 4,49 % z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Pro majitele apartmánů je zajištěn komplexní servis spojený se správou a dalším pronájmem. Podmínka dalšího pronájmu zároveň majitele nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost je možné kdykoliv během trvání smlouvy o dalším komerčním pronájmu prodat.

Prodej apartmánů v rámci tohoto projektu zajišťuje v přímé spolupráci s developerem společnost Rellox a kupující proto nemusí platit realitní provizi. Referenční číslo nemovitosti je CA19850.