Alpské apartmány ve vyhlášených střediscích v Rakousku, Itálii, Francii nebo Švýcarsku. Vynikající lokality, bezprostřední blízkost lyžařských vleků a sjezdovek stejně jako obchodů, služeb atd. Prostě après-ski, zimní radovánky pro každého.

Tip: Nabídka nemovitostí v Alpách

Koupě apartmánu v Alpách je rozhodnutím srdce i rozumu. V současné době nabízejí všechna alpská střediska dostatek všech možných druhů vyžití v průběhu celého roku. Sezona se zde neomezuje pouze na zimu, ale probíhá v průběhu celého roku. Vzhledem k velmi často využívanému a oblíbenému modelu kombinace vlastního užívání nemovitosti a dalších krátkodobých pronájmů to dává majitelům alpských nemovitostí určených k rekreačním účelům vynikající potenciál k získání zajímavých výnosů z pronájmu. Ten řádově převyšuje úrokové výnosy např. z termínovaných vkladů či dalších obdobných konzervativních způsobů uložení finančních prostředků. O zajištění služeb spojených s pronajímáním nemovitostí se starají specializované agentury a vše tak probíhá zcela bez jakýchkoliv starostí pro majitele apartmánu.

Ceny alpských apartmánů jsou logicky příznivější než při nákupu domu, horské chaty či chaletu. Pro většinu lidí jsou apartmány pro trávení volného času plně dostačující. Navíc Není žádný problém vybrat si apartmán přesně odpovídající požadavkům toho kterého zájemce. Prakticky ve všech alpských střediscích jsou k dispozici jak garsoniéry a malé apartmány vhodné spíše pro jednotlivce nebo páry, tak apartmány střední velikosti, které plně uspokojí nároky rodin s dětmi. Dostatečně široká je i nabídka exkluzivních apartmánů pro nejnáročnější.

Starší apartmány lze pořídit i za ceny hluboko pod hranicí 100 000 eur. V případě nových apartmánů pak počítejte s cenou přibližně od 120 000 eur. Samozřejmě záleží na konkrétní zemi a lokalitě, stejně jako na velikosti bytu, jeho vybavenosti atd. Vzhledem k tomu, že výstavba nových objektů je v Alpách poměrně striktně limitovaná, lze kalkulovat i s tím, že v průběhu času se vaše investice zhodnotí.

Proč koupit apartmán v alpském středisku:

  • dovolená „zadarmo“
  • výhodná investice (zhodnocení nemovitosti, výnosy z pronájmu)
  • vynikající sněhové podmínky, často možnost lyžování na ledovci
  • možnost celoročního využívání nemovitosti (lyžování, turistiky, kolo, golf, kultura, gastronomie)
  • vysoká kvalita všech potřebných služeb