Máte zájem o nemovitosti v Chorvatsku? Pak patříte do stále početnější skupiny Čechů, kteří si krás Jadranu nechtějí užívat jen v průběhu dovolené v kempech, hotelích nebo pronajatých apartmánech.

Nákupu nemovitostí v Chorvatsku našimi občany v posledních několika letech nestojí v cestě žádné překážky. Přesto je nákup realit na Balkáně trochu specifický. Mnoho nemovitostí zde vyrostlo bez řádně vystaveného stavebního povolení, nebo k objektům chybí potřebná dokumentace. Přístup mnoha zdejších realitních makléřů by se dal charakterizovat slovy „prodat za každou cenu“. Není tím ovšem míněno, že vysněný domek či apartmán pořídíte za výhodnou cenu, ale že vám obchodník bez skrupulí prodá nemovitost, aniž by vás informoval o možných problémech, které na vás mohou čekat, pokud budete investovat právě do některé z nelegálních staveb.

Doporučujeme vám proto řídit se našimi tipy pro výběr realitní kanceláře, nákup provádět přes prostředníka – prověřenou realitní společnost, která má znalost regionu, má zde své partnery a zajistí pro vás důkladné prověření nakupované nemovitosti.

Články, nabídky a další informace o italských realitách naleznete v rubrice: Reality Chorvatsko.

Sponzor sekce

» Partnerem sekce Reality Chorvatsko je realitní společnost Rellox, která se specializuje prodej nemovitostí v zahraničí. Rozcestník souvisejících informací včetně přehledu nemovitostí na prodej v Chorvatsku naleznete na stránce Reality Chorvatsko.