Jedno z hlavních světových měst módy, kultury a romantiky, Azurové pobřeží, Savojské Alpy. Paříž, Nice, Cannes, St. Tropez, Monaco, Val d´Isere, Courchevel, Tignes, Les Arc, Meribel. To je jen krátký výčet míst ve Francii, o která je mezi investory do realit ve Francii největší zájem.

Reality Francie: Paříž, Alpy, Azurové pobřeží

Stejně jako v případě Itálie nabízí také Francie jak slunečné pláže, tak vyžití pro milovníky zimních sportů. Nemovitosti v jižních Alpách, např. lyžařské středisko Valberg, pak nabízí kombinaci obojího. Dopoledne můžete strávit na lyžích, po dobrém obědě sednout do auta a po zhruba hodině cesty si odpoledne můžete užít na pláži Středozemního moře.

Nabídka realit ve Francii je velmi široká a země galského kohouta navíc neklade nákupu nemovitostí investory ze zahraničí žádné překážky. A pokud jste milovníky francouzského vína, není vyloučen ani nákup vinice. Zde ale platí poněkud odlišná pravidla než při nákupu běžných nemovitostí.

Máte zájem o nemovitost ve Francii?

Články, nabídky a další informace o francouzských realitách naleznete v rubrice: Reality Francie.

Sponzor sekce

» Partnerem sekce Reality Francie je realitní společnost Rellox, která je největším prodejcem zahraničních realit v ve střední a východní Evropě. Přehled nemovitostí na prodej ve Francii naleznete na specializovaném webu Nemovitosti Francie.