Domy a vily u moře, byty a apartmány v přímořských letoviscích. To jsou pro zahraniční investory největší lákadla na španělském realitním trhu.

Reality Španělsko: nemovitosti na mořském pobřeží a golfové reality

Španělsko se navíc stává rájem milovníků golfu. Takzvané golf reality (tedy nemovitosti nacházející se na golfovém hřišti, případně v jeho nejbližším okolí) jsou v popředí zájmu investorů o reality ve Španělsku. Golfu přejí hlavně příznivé klimatické podmínky v jižním Španělsku. Jen v Andaluzii naleznete na šest desítek golfových hřišť, řada z nich je situována přímo u mořského pobřeží. Oblasti Costa del Sol se dokonce začalo přezdívat Costa del Golf.

Součástí Španělska je Mallorca, která je největším španělským ostrovem. Mallorca je exkluzivní turistická destinace vyhledávaná turisty z Evropy i celého světa. To spolu s vysokou úrovní služeb znamená také vyšší cenu nemovitostí. Nejinak je tomu také v dalších vyhledávaných turistických destinací na Baleárských ostrovech, jako je např. Ibiza a Menorca.

Máte zájem o nemovitosti ve Španělsku?

Články, nabídky a další informace o španělských realitách naleznete v rubrice: Reality Španělsko.

Sponzor sekce

» Partnerem sekce Reality Španělsko je realitní společnost Rellox, specialista na nemovitosti v zahraničí. Přehled nemovitostí na prodej ve Španělsku naleznete na specializovaném webu Reality Španělsko.